O nas

TAXI AIRPORT KATOWICE
Tel. 888 338 178

Biznes Taxi Mercedes E-klasa

W związku z pojawiającymi się coraz częściej informacjami o niskim standardzie usług taxi, postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i stworzyć firmę taksówkową z ofertą skierowaną do klientów dla których nie są obojętne bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania.

Oferujemy Państwu usługi taxi na najwyższym poziomie, 24 h 7 dni w tygodniu. Zamawiając u nas taksówkę masz gwarancję, że będzie to czysty i pachnący samochód marki Mercedes-Benz E-klasa z kierowcą o nienagannej kulturze osobistej, znajomością języka angielskiego, schludnej prezencji,  oraz co najważniejsze z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Każdy z naszych kierowców posiada minimum 20 lat praktyki w zawodzie kierowcy taksówki. Prowadzenie działalności związanej z usługami taxi to nie tylko nasz sposób na życie, to także nasza pasja.

Wszyscy nasi kierowcy posiadają wymaganie prawem dokumenty niezbędne do wykonywania  przewozu osób taksówką, a samochody spełniają wymaganie techniczne do takich przewozów oraz posiadają ubezpieczenia obejmujące również podróżnych.

Jesteśmy leganie działącą firmą, na wszystkie przejazdy wystawiamy paragon lub fakturę.

Akceptujemy płatności kartami: